Om Diffia

Diffia er et av Norges raskest voksende e-helseselskaper med formål å levere moderne digitale tjenester til helsepersonell og pasienter på landets sykehus. Med utgangspunkt i solid kunnskap om medisinens og sykehusenes verden designer vi løsninger sammen med leger, sykepleiere, terapeuter, pasienter og pårørende. Dette gjør vi helst ute i felt gjennom brukersentrert design og agile metoder. Ved bruk av den nyeste teknologien jobber vi trinn for trinn mot å levere intelligente og gode brukeropplevelser som gir verdi og mening for våre sluttbrukere.

Who are we?

Våre ansatte 

Diffias utviklingsteam består av designere, teknologer, ingeniører og leger som jobber tett på helsepersonell for å lytte til, observere og forstå deres behov. Deretter følger kontinuerlig forbedring og grundig testing på sykehusene.

Soheil Dabestani

Chief Executive Officer, Co-Founder
soheil@diffia.com
(+47) 938 65 349

Petter Risøe

Chief Operating Officer, Co-Founder
petter@diffia.com
(+47) 99 700 220

Oddbjørn Kvalsund

Chief Technology Officer
oddbjorn@diffia.com
(+47) 917 22 267

Julie Molander Ott

Chief Financial Officer
julie@diffia.com
(+47) 48 16 17 70

Hans Henrik Urdahl

Chief Product Officer
hans.henrik@diffia.com
(+47) 911 61 425

Aleksander Hausmann

Chief Information Security Officer
aleksander@diffia.com
(47) 995 14 796

Vetle Slagsvold Støre

Chief Strategy Officer
vetle@diffia.com
(+47) 926 35 503

Carl-Erik Kopseng

Senior Software Engineer
carlerik@diffia.com

Hannah Nicol

Release and Test Manager
hannah@diffia.com

Błażej Pichur

Software Engineer
blazej@diffia.com

Nicolaus Klinger

Senior Software Developer
nico@diffia.com

Øyvind Kvangardsnes

Head of Operations
oyvind@diffia.com

Hans-Christian Fjeldberg-Gustavson

Senior Software Engineer
hans-christian@diffia.com

Haimanot Tekie

Software Developer
haimanot@diffia.com

Jarle Fagerheim

Senior Software Engineer
jarle@diffia.com

Theresa Harmanen

Design Lead
theresa@diffia.com

Salem Kifle

QA and Test Associate
salem@diffia.com

Mathias Næss

Software Engineer
mathias@diffia.com

Henrik Eikeland

Senior Project Manager
henrik@diffia.com

Carl Munck

Customer Success Manager
carl@diffia.com

Dave Greig

Software Engineer
dave@diffia.com

Tord Heyerdahl

Design Subject Lead
tord@diffia.com

Signe Rustøen

Health and Business Analyst
signe@diffia.com

Krister Borge

DevOps and SRE
krister@diffia.com
Who are we?

Styret

Kristian Fredrik Huseby

Chairman of the Board and Advisor

Peder Figenbaum

Board Member and Medical Advisor

Petter Risøe

Chief Operating Officer, Co-Founder

Soheil Dabestani

Chief Executive Officer, Co-Founder

Thomas Bagley

Board Member and Advisor
Who are we?

Rådgivere

Jon Grov

System Architect

Lester Solbakken

Machine Learning and AI